O nás

Náš příběh

Tančit a vést lidi k tanci byl můj sen, splnil se mi poměrně brzy, to jsem však netušila, že je možné, aby mě to mohlo jednoho dne živit... :)

Jeden sen se stal skutečností. Mohu říci, že svojí práci opravu miluji, naplňuje mě a neumím si představit, že bych dělala něco jiného. Tanec, pohyb, malba, hlas, lidé, kreativita... to všechno a mnohem více je moje práce. Je pro mne nesmírně důležité, aby vše co studio dělá stálo na pevném základu s hodnotami, se kterými souzním. Proto jsou to již 3 roky, kdy celé studio Tanchi vedu sama. 

Místo k tanci a zázemí pro studio Tanchi jsem hledala 3 roky...našla jsem ho.

Mám studio Tanchi, mám zájemce o lekce které vedeme a mám vizi. Studio, ve kterém se všichni budeme cítit dobře, místo, kde společně porosteme...

Rekonstrukce, stěhování, vymyslet název a směr, úřady, zařídit sál, malování obrazů, logo, propagace... To vše následovalo.

 

Mé přání bylo, aby se ve studiu setkávali různé generace, lidé kteří chtějí společně tvořit, tančit, vždělávat se... proto pojmenování Studio Tanchi nestačilo. Studio Tanchi získalo své nové místo kde se může zakořenit a tvořit, s ním ale také vznikl nový název PROSTOR pro tanec - pohyb - osobní rozvoj

 

"Najdi se v Prostoru i ty"

Je to tak, náš záměr je vytvořit místo s pestrou nabídkou, aby si mohl vybrat opravdu každý. Od akcí pro maminky s dětmi, těhotné, děti, přes dospělé k seniorům.

Kurzy, workshopy, přdnášky, semináře...

Ráno, odpoledne, o víkendu, večer...

Prostor je tu pro Vás.

Je tu a já si z celého srdce přeji, aby dělal radost nejen mně, ale všem kdo do něho vstoupí.

                

                                                                                                                                  

                                                                                                                                                         Lenka Červená

                                                                                             majitelka a vedoucí studia, pedagog, lektorka tance

Prostor?

Názvu jsem věnovala nespočet hodin, Nechtěla jsem místo pojmenovat po studiu Tanchi, hledala jsem něco neutrálního, pro všechny a pro všechno... vyhrál nakonec ten název, který nabízel největší "prostor" a to se mi líbilo. Tohle slovo nabízí tolik možností, je tak jednoduchý a zároveň obsáhlý, pro mne dokonalý.

Prostor je tu pro všechny - i pro tebe!

Přesně toto má název sdělit. Je to myšlenka, kterou žiji a které věřím.

Záměr

Sál byl stvořen především pro TANEC.

Taneční sál vznikl prostorný (přes 90m2), provzdušněný, světlý a se vším co k tanci potřebujete.

Jeho prostornost a čistota (míněno čistým, nezaskládaným prostorem věcmi) nabízí ale mnohem širší využití. Je ideální PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE. A to je také jeden z našich cílů: “Prostor pro všechny - prostor i pro tebe”. 

Postupně se studio plní, najdete zde RŮZNÉ DRUHY TANEČNÍCH STYLŮ od nejmenších po dospělé, PŘEDNÁŠKY O ZDRAVÍ - jídlo, potraviny, péče o tělo a mysl..., JÓGU, TÉMATICKÉ FOCENÍ a další... PŘEDNÁŠKY pro rodiče, těhotné, maminky na mateřské či rodičovské.

V úzkém propojení jsme se studiem Tanchi. Zakladatelka a majitelka obou studií je tatáž osoba, Lenka Červená. Jejich myšlenka a vedení jde ve stejném směru.

Naším záměrem je také nabídnou KVALITNÍ SLUŽBY S OSOBNÍM PŘÍSTUPEM. Spolupráce, společné tvoření nebo jen pronájem sálu...

Máte nějaký nápad? Hledáte prostory, kde Vaši akci podpoří? Oslovte nás a popovídáme si o možnostech.

 

Nabízíme pronájem pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem.

Více info na www nebo tanchi.cervena@gmail.com / 737 580 003